C Y P R O X
Arıza Kaydı

Cyprox Trading Ltd.

Tecrübe Kazandırır !

Beyin Fırtınası

Beyin Fırtınası,bir sorun çözme yolu ve bir tartışma çeşididir. Bu teknik sayesinde problemlerinize mutlak olarak kesin çözümler sağlamayı hedefliyoruz.

Azim ve Başarı

"Büyük başarıların sahipleri, küçük işleri titizlikle yapabilme sabrını gösteren kişilerdir." Azimliyiz ve başarıya sizlerle ulaşacağımıza inanıyoruz.

İnovasyon

Farklı, değişik, yeni fikirler geliştirmek, daha önce çözülmemiş sorunları çözmek ya da daha önce karşılanmayan ihtiyaçlara cevap aramak için çalışmalar yapıyoruz.

Destek

Daha fazla yardıma ihtiyacınız var mı? Lütfen web, e-posta, telefon veya Faks aracılığıyla bizimle iletişime geçin.

Cyprox Trading

Şirketimiz Eylül 2008 tarihinde Xerox Kuzey Kıbrıs bayii olarak Lefkoşa da ticari faaliyetlerine başlamıştır. 2008 yılından bu güne Kuzey Kıbrıs ta Xerox marka ürünlerin satış ve teknik servis hizmetini vermektedir. Hedefimiz bünyemizde bulunan Xerox markası ile ; Değer katan, verimliliği arttıran, teknolojik çözümleri yüksek hizmet kalitesi ile sunmaktır.

  • Yaptığımız Herşeyin Merkezinde İnsanlar Var.
  • Küresel Çalışıyoruz.
Biz Kimiz?
İncele
// Xerox® Iridesse®

Üretim Baskı Makinesi

İncele
// Xerox PrimeLink

C9065/C9070

İncele
// Xerox PrimeLink

B9100 Serisi

İncele
// B1022

Çok Fonksiyonlu Yazıcı

İncele
// AltaLink

B8100 Serisi

Hizmetlerimiz

Çözümler ve Hizmetler

Makine & Sarf Satışı

Fotokopi Makinesi Satın Almak mı İstiyorsunuz?

Teknik Servis

Fotokopi Makinesi veya Yazıcınız mı Arızalandı?

Makine Kiralama

Fotokopi Makinesi Kiralamak mı İstiyorsunuz?

Yazıcı Sürücüleri

Fotokopi Makinesi ve yazıcı sürücülerine bu adresten ulaşabilirsiniz.

Sizlere daha kaliteli hizmet vermek adına her gün gelişiyoruz.

Müşteri Yorumları ve Deneyimleri

Bizden Haberler

Talepleriniz için kayıt oluşturun.

Sizin için Buradayız !

Arıza Kaydı

Kolay İletişim Kurun!

Bize Yazın

S.S.S

Sık Sorulanlar

Fotokopi kiralama fiyatları ihtiyacınız olan makineye ve almış olduğunuz kopya miktarına göre değişiklik göstermektedir.

 Aylık kopya adetleriniz 2.000 kopya ve üzerinde ise fotokopi makinesini kiralamak satın almaktan daha avantajlıdır. Eğer aylık kopyalarınız 2.000 kopya ve üzeri olup fotokopi makinesini kiralamak yerine satın almaya giderseniz;

1-Makine bedeli ödeyeceksiniz.
2-Amortisman gideriniz olacak. 
3-Aylık 2.000 kopya ve üzeri için toner maliyetiniz olacak.
4-Makineniz belli kopyaya geldiğinde parça değişim süreci başlayacak ve değiştirdiğiniz her parça için parça ücreti ödemeye başlayacaksınız.
5-Makine kopya ömrünü tamamlayacak ve yeni fotokopi makinesi satın almak zorunda kalacaksınız. 

Bütün bu maliyetleri toplayıp aya bölersek fotokopi makinesini satın aldığınızda aylık ödediğiniz ücret kiralamadan daha yüksek olduğunuz göreceksiniz.

Bazı firmalar kurdukları kiralık fotokopi makinelerinin sayaçları ile oynayarak, fotokopi makinelerinin sayaçlarının çift atmasını sağlamaktadır. Böylece sizin aldığınız bir çıktı, çift çıktı hatta üç çıktı olarak atmakta olup ay sonunda almış olduğunuz kopyanın iki katını hatta üç katını ödemek zorunda kalacaksınız. Fotokopi makinesi veya yazıcı kiraladığınız firmanın teknik servis elemanı yeterli mi? Kullandığı malzeme kaliteli mi? Size kurulan cihaz kaçak mı? Fotokopi kiraladığınız firmanın teknik servisi yetersizse, size servis ve toner geç ulaşacaktır. Eğer kullandıkları malzeme kaliteli değilse kiraladığınız cihaz devamlı kâğıt sıkıştıracak. Almış olduğunuz kopya kalitesi bozuk olacak buda firmanızda işlerinizin aksamasına neden olacaktır. Bunlar size hem zaman kaybı hem de maddi kayıp olarak geri dönecektir. Lütfen fotokopi makinesi kiralarken yukarıdaki hususlara dikkat ediniz.

Kopya Başı Sisteminde makine mülkiyeti müşteriye ait olup, toner-yedek parça-servis ve tüm malzemeler (kâğıt hariç) satıcı firmaya aittir. Tüm cihazların her türlü sarf malzemesi, yedek parçası, bakım anlaşma ve işçilik maliyetleri, kâğıt hariç olmak üzere yerinde ve yedekli olarak karşılanır. Bu sistem sayesinde hem fotokopi makinenizin masraflarını kontrol altına alırsınız, hem de ilk günkü kopya kalitesini makinenizin ömrü boyunca sabit tutmuş olursunuz. Kopya Başı Birim ücreti cihaz parkınızda bulunan ürünlerden aldığınız her bir sayfa baskı için belirlenmiş birim fiyattır. Her ay sonu ürünlerinizde bulunan sayaçlar tarafımızdan okunur ve yapmış olduğunuz baskı miktarı ile kopya başı birim ücreti çarpılarak tarafınıza fatura edilir. Üstelik kesilen faturaların içeriği hizmet olduğundan fatura bedelinin tamamını masraf olarak vergiden düşebilirsiniz.